Wysoka erekcja


Centrum Dobrej Wysoka erekcja » Materiały » Sprawdź czy nie cierpisz na zaburzenia erekcji wzwodu — testy do samodzielnego wypełnienia Sprawdź czy nie cierpisz na zaburzenia erekcji wzwodu — testy do samodzielnego wypełnienia Udostępnij ten Materiał: Tweet W celu wstępnej oceny występowania i ewentualnego oszacowania nasilenia zaburzeń erekcji wzwodu można posłużyć się dwiema bardzo prostymi skalami: IIEF-5 i EHGS.

wysoka erekcja powrót erekcja

Pierwsza polega na odpowiedzi na 5 pytań, druga na samoocenie nasilenia wzwodu prącia, według załączonego opisu. Ocena za pomocą tych skal nie zastąpi wizyty u specjalisty — seksuologa! W swej pełnej wersji składa się z 15 pozycji pytań dających możliwość oceny całokształtu funkcjonowania seksualnego mężczyzny.

W prezentowanej tu wersji skróconej zawierającej 5 pytań, skala służy do pomocniczej oceny zaburzeń wysoka erekcja wzwodu.

wysoka erekcja 35 lat erekcji

W celu samodzielnej wstępnej oceny należy udzielić odpowiedzi na poniższe pytania, sumując punktację z każdego pytania.

Ocenę należy przeprowadzić dla ostatnich 4 tygodni.

wysoka erekcja dobra długość penisa dla kobiet

Wynik 21 punktów lub mniej może świadczyć o objawach zaburzeń wzwodu prącia i wskazuje na zasadność konsultacji z lekarzem! Jak ocenia Pan swoją pewność, wysoka erekcja mógłby Pan mieć i utrzymać wzwód prącia?

Śląsk Wrocław - Radość w szatni po zwycięstwie nad Widzewem