Siatka penisa


siatka penisa

Okazało się, że średnia długość członka to 9,1 cm w stanie wiotkim oraz 13,1 cm we wzwodzie. Badacze nie ograniczyli się, oczywiście, tylko do długości, wyliczony został również inny, jakże ważny w praktyce, parametr - średni obwód prącia.

siatka penisa

Jest to 9,4 cm w spoczynku i 11,7 cm w pełnej erekcji. Dociekliwość uczonych poszła jeszcze dalej - zestawiono dane siatka penisa długość naciągniętego do granicy bólu zwiotczałego penisa do długości w stanie siatka penisa. Okazało się, że wielkości te są zwykle niemal identyczne.

siatka penisa

Autorzy analizy są zdania, że dostarczone przez nich dane pomogą lekarzom uspokoić znaczną większość mężczyzn, którzy uważają, że ich penis jest zbyt mały. Opracowali nawet w tym celu specjalne nomogramy przypominające siatki centylowe stosowane przez pediatrów.

siatka penisa

Wynika z nich, że realny problem zbyt małego prącia dotyczy 2,28 proc. Naukowcy nie znaleźli w badanej grupie potwierdzenia dla wielu stereotypów dotyczących wielkości członka.

  1. Dobra długość penisa
  2. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, prosimy o zmianę ustawień w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
  3. Wszystkie kategorie Odkryj wiele różnych produktów typu majtki penis mężczyzna siatka i kupuj z łatwością w AliExpress Szukasz dobrej jakości produktów typu majtki penis mężczyzna siatka w najniższych cenach?
  4. Wszyscy połączone z penisem
  5. Spróbuj ponownie później.

Nie np. Nie znaleziono także żadnej korelacji pomiędzy wielkością stopy a długością prącia.

Rick i Morty - sklepik z marzeniami