Penis mierzona, Jak zmierzyć penisa?


Tweet Snap Gdybyś w latach następujących po drugiej wojnie światowej interesował się przełomowymi pracami Alfreda Kinseyadowiedziałbyś się, że średnia długość penisa we wzwodzie wynosi około 15,8 cm, a obwód 12,3 cm.

reakcja erekcji na wszystkie kobiety

Jako że jego zespół był pierwszym, który na poważnie zajął się ustaleniem, jak wygląda statystyczny penis, wyniki ich badań szybko obiegły cały świat, a środowisko naukowe przez wiele dekad traktowało je jak prawdę objawioną. Uważam jednak, że ten zestaw danych sprzed 70 lat — obok wszechobecnej pornografii i rzekomo kolosalnej kutangi Jareda Leto — może być odpowiedzialny za tak powszechne u penis mierzona kompleksy z powodu wielkości swojego przyrodzenia i zaburzenia wizerunku własnego członka ang.

Reklama Problem polega na tym, że większość mężczyzn, którzy mają obsesję na punkcie swojego rzekomo zbyt małego penisa, w rzeczywistości w niczym nie odbiega od normy.

  • W przypadku niepełnej erekcji odczyt najprawdopodobniej okaże się zaniżony.
  • Rozmiar penisa - ile średnio wynosi? Jak prawidłowo zmierzyć penisa?
  • Pokaż placówki najbliżej mnie Jaki jest średni rozmiar penisa?
  • Problemy z erekcją psychika
  • Mierzenie penisa | WP abcZdrowie
  • Przy wykonywaniu pomiarów penisa w spoczynku warto zapewnić sobie spokój i wstrzymać się od myślenia o erotyce, ponieważ może to wpłynąć na wynik badania.
  • Rozmiary prącia człowieka – Wikipedia, wolna encyklopedia

Oczywiście nie można winić za to jedynie tamtego badania, ale ciągnące się do dzisiaj nawiązywanie do podanych w nim danych z pewnością nie pomaga. Zanim zaczniesz szukać swojej linijki, oto kilka informacji o tym, dlaczego tamte liczby pozostawiają wiele do życzenia.

Yamaha FZ6 Rear Brake Pad \u0026 Rotor Inspection + SPECS

W przełomowym badaniu Kinseya z roku wzięło udział 3,5 tysiąca mężczyzn. Wszyscy z nich byli biali i w wieku studenckim, więc nie stanowili szczególnie reprezentatywnej grupy. Co więcej, studenci sami podali swoje wymiary, a Kinsey i jego zespół po prostu uwierzyli im na słowo.

częste erekcja interferuje

To niesamowite, że prawie do końca XX wieku za akceptowalny sposób penis mierzona danych o rozmiarach penisa uważano podejście do niereprezentatywnej grupy facetów i zapytanie ich o to, jak duże mają fujary. W latach Durex zlecił raczej mało wiarygodne badanie, w którym średnia długość i obwód penisa we wzwodzie wyniosły odpowiednio 16,3 cm preparaty na erekcje opinie 13,2 cm.

Stanowiło to pewnego rodzaju penis mierzona, ale i tak zbadano jedynie amerykańskich studentów, więc nie był to reprezentatywny przekrój wszystkich grup etnicznych i wiekowych.

Ponadto dane te nie zostały zebrane w warunkach klinicznych, tylko w namiocie za nocnym klubem w Cancún w Penis mierzona podczas penis mierzona wiosennych.

Jakie rozmiary może mieć penis? Jak go zmierzyć?

Pomimo sporego wyboru materiałów do pomocy, 25 procent ochotników nie było w stanie osiągnąć pełnego wzwodu, a nawet ci, którym to się udało, mogli wcale nie pokazać się w pełnej krasie, ponieważ w ich spalonych słońcem ciałach krążyło więcej tequili i piwa niż krwi.

Podczas tamtych pomiarów za średnią długość uznano 14,9 cm, a przeciętny obwód wynosił 12,6 cm.

penis z pochylonym