Najsilniejszy penis, 16 najbardziej zdumiewających seks rekordów, które cię totalnie zaskoczą


Odwrócona psychologia: jak działa i jak ją stosować? Jak wpływa na relacje międzyludzkie?

Udostępnij Ludzie uwielbiają ze sobą rywalizować. Chcą cały czas wygrywać, dostawać najlepsze oceny i górować nad przeciwnikami.

najsilniejszy penis wymiary największego penisa

O ile da się zrozumieć zdrową rywalizację w sporcie, w innych aspektach czasami przychodzi to z trudem. Zastanawiamy się, co Ci ludzie mają w głowach, że decydują się na tego typu rzeczy. W tym wpisie przeczytacie na temat seks-rekordów.

najsilniejszy penis t- shirt z penisem

Znajdziecie tutaj dziwne konkursy, statystki związane z tą tematyką oraz dowiecie się ile lat ma najstarszy ojciec na świecie.

Najdłuższy penis świata — 34,3 cm podczas erekcji Największego penisa na świecie posiada Jonah Cardeli Falcon.

najsilniejszy penis słabe czucie w prezerwatywie

Jonah pomimo naturalnych predyspozycji, nigdy nie wystąpił w filmie pornograficznym. Najsilniejszy penis świata — 3 tony Skoro mowa była o największym, nie można nie wspomnieć o najsilniejszym. Ciężko w to uwierzyć, ale w roku, Jin-Sheng najsilniejszy penis Tajwanu, przy pomocy sznura przywiązanego do swojego penisa, przeciągnął 3 tony.

  • 14 seks rekordów, które totalnie Cię zaskoczą. #14 to czyste szaleństwo!
  • Samorozwój 16 najbardziej zdumiewających seks rekordów, które cię totalnie zaskoczą Ktoś dąży do tego, aby wyhodować największą marchew na świecie, ktoś nie obcina włosów w ciągu trzydziestu lat, aby o nim opowiedziano w TV, a Nasza Redakcja wybrała 16 unikatowych ludzi, którzy ustanowili najbardziej "pikantne" rekordy.
  • 16 najbardziej zdumiewających seks rekordów, które cię totalnie zaskoczą
  • 14 szokujących seks rekordów świata które zupełnie Cię zaskoczą! Jeden jest z Polski!
  • Udostępnij na Facebooku Ludzie uwielbiają ze sobą rywalizować.
  • Z tego, co można wlać penisa

Najdłuższy lot spermy — 6 metrów Ten rekord należy do Horsta Schultza, który wystrzelił nasienie na blisko 6 metrów w dal. Niemiec ustanowił również rekord strzelania spermą wzwyż. W tym wypadku udało mu się uzyskać wynik 3,7 metra.

Zapisz się na newsletter

Największe naturalne piersi — 40 kg Właścicielką największych naturalnych piersi jest Najsilniejszy penis Stitz. Każda z jej piersi waży 20 kilogramów.

najsilniejszy penis wszystkie dane wielkości penisa

Jest to spore obciążenie dla kręgosłupa. Piersi zaczęły rosnąć kiedy kobieta miała 8 lat.

W wieku dziewięciu musiała już nosić stanik. Największa wagina — obwód 48 cm i ok. Pochodząca ze Szkocji Anne Swan kilkukrotnie szokowała danymi dotyczącymi jej życia.

Nie przegap

Miała centymetrów wzrostu i pracowała w cyrku. Tam poznała miłość swojego życia, Martina Batesa, który był olbrzymem. Najsilniejszy penis ich miłości był synek, który niestety urodził się martwy.

najsilniejszy penis jaki sztuczny penis

Dziecko ważyło 12 kilogramów i miało 86 centymetrów wzrostu. Oszacowano, że wagina kobiety miała 48 centymetrów w obwodzie oraz 15 centymetrów średnicy w maksymalnym rozszerzeniu.

najsilniejszy penis jak nosić penisa

Najsilniejsza wagina — 14 kg Tatiana Kozhevnikova z Rosji to kobieta z najsilniejszą waginą świata. W tej drobnej blondynce drzemie niezwykła siła, wypracowana podczas kilkunastu lat ćwiczeń.

Informacje na temat RODO

Kobieta przy użyciu mięśni pochwy, potrafi podnieść14 kilogramów. Najdłuższa masturbacja — 9 godz. To osiągnięcie należy do Japończyka, Masanobu Sato.

  • Chcą cały czas wygrywać, dostawać najlepsze oceny i górować nad przeciwnikami.
  • Kompleks małego: czy rozmiar penisa ma znaczenie?
  • Erekcja dla członka

W roku wziął on udział w Światowym Masturbatonie. Podczas tego wydarzenia Sato masturbował się przez blisko 10 godzin. Usuwanie cieni pod oczami.