Homeopatia erekcja, Potencja homeopatyczna – Wikipedia, wolna encyklopedia


Impotencja Ten artykuł jest tłumaczony przez Google Translator. Pracujemy nad jego ręcznym tłumaczeniem.

homeopatia erekcja

Dziękujemy za wyrozumiałość. Niepłodność funkcjonalna objawia się albo brakiem zainteresowania kobietą, albo brakiem zainteresowania, ale pojawia się zaburzenie erekcji. Zwłaszcza homeopatia erekcja odnoszących sukcesy mężczyzn z PP zaleca się wypróbowanie łagodnych środków homeopatycznych, które mogą poprawić potencjał.

Arnica Montana Uraz lub bolesne doświadczenie w poprzednim kryciu powoduje brak zainteresowania kobietą. Rozcieńczanie CH raz dziennie przez co najmniej 14 dni. Agnus castus Samiec ma smutek i odrzucenie samicy po poprzednim częstym ukryciu.

homeopatia erekcja

Rozcieńczanie CH raz dziennie przez około miesiąc. Conium maculatum Zainteresowanie kobietą jest utrzymane, ale erekcja jest słaba lub krótka.

homeopatia erekcja

Rozcieńczenie 9 CH raz dziennie aż do poprawy. Lycopodium clavatum Słaba erekcja u osób w przedwczesnym wieku. Rozcieńczanie CH 3 razy w tygodniu, później raz w tygodniu.

homeopatia erekcja

Caladium seguinum Chociaż kobiety są bardzo zainteresowane, erekcja homeopatia erekcja słaba lub nieobecna. Rozcieńczenie 9 CH raz dziennie przez co najmniej 14 dni, następnie 15 CH razy w tygodniu.

homeopatia erekcja

Michaela Svarickova, MVDr. Vaclav Holzbauer, Grada www.

homeopatia erekcja