Festiwal penisa


jak podnieść erekcję testosteronu

Shinto Kanamara Matsuri odbywa się w pierwszą niedzielę wiosny w Kawaski w Japonii. Główny temat imprezy znajduje swoje odzwierciedlenie w ilustracjach, słodyczach, warzywach, rzeźbionych dekoracjach oraz podczas parady.

zła erekcja, jak podnieść testosteron

Kanamara Matsuri skupia się wokół lokalnego sanktuarium. Festiwal wywodzi się od legendy, mówiącej o tym, że zazdrosny o ostrych zębach demon ukrył się wewnątrz intymnych części ciała młodej kobiety, w której demon zakochał się. Wykastrował on dwóch młodych mężczyzn podczas ich nocy poślubnych.

duże dysze penisa

Potem kobieta szukali pomocy u kowala, który wykuł fallusa z żelaza, aby złamać zęby demona. Demon został pokonany i powstała tutaj świątynia.

ćwiczenia masaż, aby zwiększyć penisa

Świątynia Kanayama była również popularna wśród prostytutek, pragnących modlić się o ochronę przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Mówi się również sanktuarium oferuje boską zabezpieczenie dla pomyślności w biznesie i małżeństwie. Festiwal rozpoczął się w roku.

bezpłatny wzrost warunków domowych penisa

Dziś, festiwal stał atrakcją turystyczną i jest wykorzystywany do pozyskiwania pieniędzy na badania wirusa Festiwal penisa.